Menu

Informator wód pstrąga i lipienia - Okręg PZW Kraków

Wykaz wód górskich Okręgu Kraków PZW. Łowiska pstrąga i lipienia, ale także innych ryb łososiowatych, granice łowisk oraz zasady połowu ryb. Zobacz szczegóły (opisy, zdjęcia, komentarze) po kliknięciu na nazwę łowiska.
Ostatnia aktualizacja: 2018 - link do strony PZW
DorzeczeRzeka głównaŁowiskoGranice łowiskaMiasto, gminaZasady połowu
WisłaRegulkaRegulkaOd źródeł do nieczynnego stopnia wodnego w miejscowości OkleśnaAlwerniaPrzynęty sztuczne i roślinne.
WisłaRegulkaBrodłaOd źródeł do cofki Zalewu „Skowronek”AlwerniaPrzynęty sztuczne i roślinne.
WisłaRudnoRudnoOd mostu drogowego na trasie Zalas - Brodła do uj ścia do WisłyAlwernia, Krzeszowice, CzernichówPrzynęty sztuczne i roślinne.
WisłaSankaSankaOd granicy rezerwatu przyrody „Dolina Mnikowska” do mostu drogowego na trasie Kraków - LiszkiLiszkiPrzynęty sztuczne i roślinne.
WisłaWilgaWilgaOd źródeł do mostu na ul. Kąpielowej w KrakowieWieliczka, Siepraw, KrakówPrzynęty sztuczne i roślinne.
WisłaPrądnikPrądnikOd mostu drogowego na trasie Wielka Wieś - Przybysławice do mostu drogowego na trasie Witkowice - Zielonki i od jazu w Parku Białoprądnickim do ujściaZielonki, Wielka Wieś, KrakówPrzynęty sztuczne.
WisłaPrądnikPrądnikOd mostu drogowego Witkowice - Zielonki do jazu w Parku BiałoprądnickimKrakówPrzynęty sztuczne. Odcinek C&R „złów i wypuść”.
WisłaSkawinkaGłogoczówkaOd źródeł do połączenia Głogoczówki z HarbutówkąMyślenice, Sułkowice, SkawinaPrzynęty sztuczne i roślinne.
WisłaSkawinkaHarbutówkaOd źródeł do połączenia Harbutówki z Głogoczówką w miejscowości Wola RadziszowskaSułkowice, LanckoronaPrzynęty sztuczne i roślinne.
WisłaSkawinkaSkawinkaod połączenia potoków Głogoczówki z Harbutówką do ujścia potoku Cedron.SkawinaPrzynęty sztuczne i roślinne.
WisłaSkawinkaCedronOd źródeł do ujścia do SkawinkiLanckorona, Kalwaria, SkawinaPrzynęty sztuczne i roślinne.
WisłaDłubniaDłubniaOd mostu drogowego w miejscowości Wysocice do mostu kolejowego powyżej zalewu ZesławiceGołcza, Iwanowice, Michałowice, Luborzyca, KrakówPrzynęty sztuczne.
WisłaSzreniawaSzreniawaOd źródeł do ujścia potoku Ścieklec, za wyjątkiem odcinka „złów i wypuść”.Wolbrom, Gołcza, Miechów, Słomniki, Radziemice, ProszowicePrzynęty sztuczne
WisłaSzreniawaSzreniawaOd młyna w Niedźwiedziu do dolnego jazu w Waganowicach.SłomnikiPrzynęty sztuczne. Odcinek C&R „złów i wypuść”
WisłaSzreniawaSzreniawaOd ujścia pot. Ścieklec do jazu nad młynem w m. SzreniawaProszowicePrzynęty sztuczne i naturalne
WisłaSzreniawaSzreniawaOd jazu nad młynem w m. Szreniawa do mostu w miejscowości StogniowiceProszowicePrzynęty sztuczne i roślinne.
WisłaSzreniawaŚcieklecOd źródeł do ujścia do rzeki Szreniawy w miejscowości ProszowiceRacławice, Radziemice, ProszowicePrzynęty sztuczne.
WisłaRabaRabaOd mostu drogowego w Dobczycach do mostu drogowego w GdowieDobczyce, GdówSztuczna mucha. Odcinek C&R „złów i wypuść”.
WisłaRabaRabaOd mostu drogowego w Gdowie do ujścia potoku StradomkaDobczyce, GdówPrzynęty sztuczne i roślinne. Odcinek C&R „złów i wypuść”.
WisłaRabaStradomkaOd źródeł do uj ścia do RabyŁapanów, Trzciana, Gdów, BochniaPrzynęty sztuczne.
WisłaRudawaKrzeszówkaOd ujścia Dulówki do mostu drogowego przy ul. Czycza w KrzeszowicachKrzeszowicePrzynęty sztuczne. Odcinek C&R „złów i wypuść”.
WisłaRudawaKrzeszówkaOd mostu drogowego przy ul. Czycza w Krzeszowicach do połączenia Krzeszówki z Racławką.Krzeszowice ZabierzówPrzynęty sztuczne.
WisłaRudawaRudawaod połączenia Racławki (Rudawki) z Krzeszówką do mostu kolejowego powyżej drogi Zabierzów-BolechowiceKrzeszowice ZabierzówPrzynęty sztuczne.
WisłaRudawaRudawaOd mostu kolejowego powyżej drogi Zabierzów-Bolechowice do jazu w Szczyglicach.ZabierzówPrzynęty sztuczne. Odcinek C&R „złów i wypuść”.
WisłaRudawaRudawaOd jazu w Szczyglicach do jazu w MydlnikachKrakówPrzynęty sztuczne.