Menu

Informator wód pstrąga i lipienia - Okręg PZW Rzeszów

Wykaz wód górskich Okręgu Rzeszów PZW. Łowiska pstrąga i lipienia, ale także innych ryb łososiowatych, granice łowisk oraz zasady połowu ryb. Zobacz szczegóły (opisy, zdjęcia, komentarze) po kliknięciu na nazwę łowiska.
Ostatnia aktualizacja: 2018 - link do strony PZW
DorzeczeRzeka głównaŁowiskoGranice łowiskaMiasto, gminaZasady połowu
WisłaStobnicaStobnica z dopływamiOd mostu drogowego na drodze Nr 991 w miejscowości Lutcza do ujścia do Wisłoka.Niebylec, StrzyżówMetoda muchowa, spinningowa.
WisłaWisłokPstrągówkaOd źródeł do ujścia do WisłokaCzudecMetoda muchowa, spinningowa.
WisłaWisłokGwoźnica z dopływamiOd źródeł do ujścia do Wisłoka.NiebylecMetoda muchowa, spinningowa.
WisłaWisłokStrug z dopływamiOd źródeł do mostu drogowego w TyczynieBłażowa, Chmielnik, TyczynMetoda muchowa, spinningowa.
WisłaSan TrzebośnicaOd źródeł do mostu w m. Judaszówka droga na SmyczeNowa Sarzyna, Sokołów Młp.Metoda muchowa, spinningowa.
WisłaSan Złota 1 z dopływamiOd źródeł do ujścia SanuKuryłówkaMetoda muchowa, spinningowa.
WisłaWisłoka Złota 2 z dopływamiOd źródeł do stopnia betonowego w m. Ożanna przed cofką zb. OżannaKuryłówkaMetoda muchowa, spinningowa.
WisłaWisłoka SłotowskiOd źródeł do ujścia do WisłokiPilznoMetoda muchowa, spinningowa.
WisłaWisłoka Dopływ z PołomiOd źródeł do ujścia do WisłokiPilznoMetoda muchowa, spinningowa.
WisłaWisłoka DulczaOd źródeł do ujścia do WisłokiPilznoMetoda muchowa, spinningowa.
WisłaWisłoka Chotowski z dopływamiOd źródeł do ujścia do WisłokiCzarnaMetoda muchowa, spinningowa.
WisłaWisłoka OstraOd źródeł do ujścia do WisłokiDębicaMetoda muchowa, spinningowa.
WisłaWisłoka Czarna (Grabinka) z dopływamiOd źródeł do jazu w miejscowości Straszęcin do ujścia do WisłokiLisia Góra, Czarna, ŻyrakówMetoda muchowa, spinningowa.
WisłaWisłoka Wielopolka z dopływamiOd źródeł do m. Ropczyce most drogowy ul. Strażacka.Wielopole Skrzyńskie, RopczyceMetoda muchowa, spinningowa.
WisłaWisłoka TuszymkaOd progu przy młynie w miejscowości Ocieka do ujścia do WisłokiSędziszów Młp., OstrówMetoda muchowa, spinningowa. Zakaz połowu na odcinku od korony zapory piętrzącej wody zbiornika Kamionka do 50 metrów poniżej mostu drogowego w miejscowości Kamionka.
WisłaWisłoka Ruda (Młynówka)Od jazu piętrzącego wodę do stawów rybnych w miejscowości Dobrynin do ujścia do WisłokiNiwiska, PrzecławMetoda muchowa, spinningowa.