Menu

Informator wód pstrąga i lipienia - Okręg PZW Siedlce

Wykaz wód górskich Okręgu Siedlce PZW. Łowiska pstrąga i lipienia, ale także innych ryb łososiowatych, granice łowisk oraz zasady połowu ryb. Zobacz szczegóły (opisy, zdjęcia, komentarze) po kliknięciu na nazwę łowiska.
Ostatnia aktualizacja: 2018 - link do strony PZW
DorzeczeRzeka głównaŁowiskoGranice łowiskaMiasto, gminaZasady połowu
BugBugMoszczonaNa całej długościSiematyczePołów ryb może odbywać się metodą spinningową lub muchową wyłącznie na przynęty sztuczne zaopatrzone w haki bezzadziorowe. Podczas połowu ryb wędkarz ma obowiązek posiadać przy sobie podbierak. Obowiązuje całkowity zakaz zabierania złowionych ryb (nie dotyczy: suma, szczupaka i okonia) - złowiona ryba musi być niezwłocznie z całą ostrożnością wypuszczona z powrotem do wody. Zakazuje się wędkowania w godzinach nocnych. Zakazuje się połowu ryb od 01.09. do 31.01.
BugBugMyśla (Myślna)Na całej długościSokołów Podlaski, SiedlcePołów ryb może odbywać się metodą spinningową lub muchową wyłącznie na przynęty sztuczne zaopatrzone w haki bezzadziorowe. Podczas połowu ryb wędkarz ma obowiązek posiadać przy sobie podbierak. Obowiązuje całkowity zakaz zabierania złowionych ryb (nie dotyczy: suma, szczupaka i okonia) - złowiona ryba musi być niezwłocznie z całą ostrożnością wypuszczona z powrotem do wody. Zakazuje się wędkowania w godzinach nocnych. Zakazuje się połowu ryb od 01.09. do 31.01.