Menu

Informator wód pstrąga i lipienia - Okręg PZW Wrocław

Wykaz wód górskich Okręgu Wrocław PZW. Łowiska pstrąga i lipienia, ale także innych ryb łososiowatych, granice łowisk oraz zasady połowu ryb. Zobacz szczegóły (opisy, zdjęcia, komentarze) po kliknięciu na nazwę łowiska.
Ostatnia aktualizacja: 2018 - link do strony PZW
DorzeczeRzeka głównaŁowiskoGranice łowiskaMiasto, gminaZasady połowu
OdraBystrzycaStrzegomkaOd tamy zbiornika Dobromierz do ujścia do Bystrzycy.Strzegom, MietkówObowiązują przynęty sztuczne.
OdraBystrzycaBystrzycaOd mostu drogowego między m. Mietków a m. Maniów Mały do dopływu rz. Czarna Woda do BystrzycyMietkówObowiązują przynęty sztuczne. Zakaz zabierania pstrąga potokowego i lipienia. Dopuszcza się połów metodą muchową i spinnigową z uzyciem haczyków bezzadziorowych (dotyczy równiez kotwiczek stosowanych w metodzie spinngowej które po pozbawieniu zadziorów mogą być stosowane). Okoń i szczupak bez limitu połowu. Okoń bez wymiaru ochronnego. Szczupak wymiar ochronny 45cm.
OdraBystrzycaBystrzycaOd dopływu rz. Czarna Woda do elektrowni w MarszowicachWrocławPrzynęty sztuczne i roślinne. Limit pstrąga i lipienia 3 szt./dobę (łącznie). Okoń i szczupak bez limitu połowu. Okoń bez wymiaru ochronnego. Szczupak wymiar ochronny 45cm.
OdraBystrzycaBystrzycaBystrzyca od dopływu rz. Pełcznica do progu w m. DomaniceMietkówPrzynęty sztuczne i roślinne. Limit pstrąga i lipienia 3szt./dobę (łącznie) Okoń i szczupak bez limitu połowu. Okoń bez wymiaru ochronnego. Szczupak wymiar ochronny 45cm.