Menu

Informator wód pstrąga i lipienia - Okręg PZW Gorzów Wlkp.

Wykaz wód górskich Okręgu Gorzów Wlkp. PZW. Łowiska pstrąga i lipienia, ale także innych ryb łososiowatych, granice łowisk oraz zasady połowu ryb. Zobacz szczegóły (opisy, zdjęcia, komentarze) po kliknięciu na nazwę łowiska.
Ostatnia aktualizacja: 2018 - link do strony PZW
DorzeczeRzeka głównaŁowiskoGranice łowiskaMiasto, gminaZasady połowu
DrawaDrawaDrawaOd dolnej granicy Drawieńskiego Parku Narodowego do ujścia do rz. Noteć.Dobiegniew, DrezdenkoPrzynęty sztuczne i roślinne. Zakaz spinningowania od 01.10. do 31.12.
DrawaDrawaSłopicaOd Niemieńska do granic Drawieńskiego Parku Narodowego.NiemieńskoDozwolone metody wędkowania: metoda spinningowa i muchowa. Zakaz spinningowania od 01.09. do 31.12.
DrawaPolkaPełczOd progu w Wilanowie do ujścia do rz. Polka w Górkach Noteckich.Wilanów, PrzyłęgDozwolone metody wędkowania: metoda spinningowa i muchowa. Zakaz spinningowania od 01.09. do 31.12.
DrawaPolkaSantocznaOd progu drugiego młyna w Zdroisku do ujścia do rz. Polka w Górkach Noteckich.Zdroisko, Górki NoteckieCałkowity zakaz wędkowania od progu drugiego młyna do kładki Ośrodka Zakładów Energetycznych Gorzów. Dozwolone metody wędkowania: metoda spinningowa i muchowa. Zakaz spinningowania od 01.09. do 31.12.
WartaKłodawkaKłodawkaOd progu w m. Mironice do piętrzenia na ul. Sikorskiego w Gorzowie.Mironice, Kłodawa, Gorzów Wlkp.Dozwolone metody wędkowania: metoda spinningowa i muchowa. Metoda ,, no kill ” czyli ,, złów i wypuść ” - obowiązuje na odcinku : od mostu drogowego przy ul. Owocowej w Gorzowie Wlkp. do piętrzenia rzeki przy moście na ul. Sikorskiego, na ww. odcinku zastosowane przynęty muszą być wyposażone w haczyki bezzadziorowe. Zakaz spinningowania od 01.09. do 31.12.
WartaKłodawkaKanał KłodawskiOd wypływu z j .Bukowiec do ujścia do rz. Kłodawka.MironiceDozwolone metody wędkowania : metoda spinningowa i muchowa. Zakaz spinningowania od 01.09. do 31.12.
WartaKłodawkaMarwicaOd m. Santocko do ujścia do rz. Kłodawka.Santocko, ChwalęciceDozwolone metody wędkowania : metoda spinningowa i muchowa. Zakaz spinningowania od 01.09. do 31.12.
WartaKłodawkaSrebrnaOd źródeł do ujścia do rz. Kłodawka.Wojcieszyce, Gorzów Wlkp.Dozwolone metody wędkowania : metoda spinningowa i muchowa. Zakaz spinningowania od 01.09. do 31.12.
WartaPostomiaPostomiaOd źródeł do młyna w m. Krzeszyce.Sulęcin, KrzeszyceDozwolone metody wędkowania: metoda spinningowa i muchowa. Zakaz spinningowania od 01.09. do 31.12.
WartaPostomiaŁęczaOd ruin młyna na wysokości stawów Hoffmana do młyna w Słońsku.Ośno Lubuskie, SłońskDozwolone metody wędkowania: metoda spinningowa i muchowa. Zakaz spinningowania od 01.09. do 31.12.
OdraIlankaIlankaOd mostu drogowego w m. Rzepin do progu w Rybocicach.Rzepin, SłubiceDozwolone metody wędkowania : metoda spinningowa i muchowa Metoda ,, no kill ” czyli ,, złów i wypuść ” – obowiązuje na odcinku : od mostu drogowego w m. Maczków w dół rzeki do tzw. ,, Ceglaka ,,. Na ww. odcinku zastosowane przynęty muszą być wyposażone w haczyki bezzadziorowe. Zakaz spinningowania od 01.09. do 31.12
OdraMyślaMyślaNa odcinku od Dargomyśla do Chlewic.Dębno Lubuskie, BoleszkowicePrzynęty sztuczne i roślinne. Zakaz spinningowania od 01.09. do 31.12.